Autumn/Winter stories 2023

Geneza marki

Marka ZISOU, założona w 2018r. przez Magdę Owczarek powstała z impulsu – choć nieprzypadkowo. Kolekcja drewnianych torebek, która zapoczątkowała działalność, cieszyła się tak dużym  zainteresowaniem, że historia, która miała być tylko krótką przygodą, stała się początkiem zupełnie nowej opowieści.

“Przez kilkanaście lat współtworzyłam pracownię renowacji antyków przy poznańskim Starym Rynku. Co wieczór zamykając drzwi żałowałam, że nie mogę zabrać ze sobą ciepła I zapachu drewna. Marzyłam o tym, aby atmosferę pracowni mieć zawsze przy sobie.
Pomysł narodził się, kiedy oglądałam film “The Life Aquatic with Steve Zissou”. Zapewne zastanawiasz się co film ma wspólnego z drewnianą torebką? Przypomnij sobie – jak wychodzisz z kina z wrażeniem – że właśnie wydarzyło się coś niezwykłego. Pragnęłam zatrzymać – zmaterializować ten moment.
W zamyśle, torebka miała być nie tylko estetyczna, ale również trwała i funkcjonalna. Zależało mi na tym, aby towarzyszyła mi na co dzień, a nie stała na półce. Udało się to osiągnąć dzięki najwyższej jakości materiałom oraz wieloletniemu doświadczeniu w pracy z drewnem”.

20230326142010859
202302282229353131

Filozofia

Obecnie ZISOU to marka tworząca akcesoria, które inspirują i zachęcają do uważnego życia. Kładąc nacisk na naturalne materiały, geometrie i bezkompromisową jakość, łączymy wyobraźnię i utylitarność, co skutkuje ciepłą i bezpretensjonalną estetyką. Wierzymy w to, że warto postawić na unikalne rzemiosło i etyczną produkcję. Uważamy, że tworzony ręcznie przedmiot, opowiada historię miejsca i ludzi, co niesie w sobie ponadczasową wartość.
logo thezisou

JOIN THE CLUB!

Zapisz się i otrzymaj 5% zniżki na pierwsze zakupy

logo thezisou

JOIN THE CLUB!

Zapisz się i otrzymaj

5% zniżki

na pierwsze zakupy!

logo thezisou

YOU ARE IN THE CLUB!

Dziękujemy!
Na Twój email został wysłany kod rabatowy!